“ZEMRA RREH PER DEMOKRACINE” (HUMOR) – ME AKTORET: MEHDI MALKAJ DHE MARJANA KONDI

0

 

“Zemra rreh per per demokracine”: Interpretojne aktoret; Mehdi Malkaj, Marjana Kondi

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here