Vijon ‘she.rri’ për ‘I Love Tropoja’/ Flet Jul Deda, përmend edhe Sali Berishën: Ermal Mamaqin e bëri…

0

Aktori i njohur i humorit,  Jul Deda ka folur sot në lidhje me pjesëmarrjen e Kryeministrit Rama si aktor në filmin “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit. Ai është shprehur se ftesa e parë nga Ermal Mamaqi ka qenë për Sali Berishën, për të marrë pjesë si aktor në këtë film.

“Politika dhe artistët përdorin njëri-tjetrin, edhe Hollyëood-i ka bërë propagandë hapur.Perceptimi im është që ai sduhej të merrte pjesë në film, unë të isha si ai nuk merrja pjesë”, është shprehur Deda në studion e Ora News.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here