Video e rrallë: Timo Flloko në lot teksa Vera Grabocka bën këtë veprim

0

 

 

Ditët e fundit kanë qënë çifti më i përfolur në mediat rozë, pasi Timo Flloko bëri promovimin e librit “Kërcim në bosh”.

Vera Grabocka, regjisorja e njohur shqiptare si asnjëherë tjetër gjeti rastin t’i shprehë dashurinë publikisht bashkëshortit të saj, aktorit dhe autorit të disa librave, Timo Flloko.

Por emocionin më të madh aktori e përjetoi kur Grabocka recitoi disa vargje nga një prej poezive të shkruara në “Kërcim në bosh”. Ai u pa me lot në sy teksa admironte bashkëshorten e tij në skenë.

 

?? ?#Kercimnebosh Timo

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here