Valentina Caci,mikja ime e pazëvëndësueshme,nëna ime e dytë

0

 

 

 

Valentina Caci,mikja ime e pazëvëndësueshme,nëna ime e dytë…aktore brilante,nuk i gjej dot fjalët për dhimbjen që ndjej nga humbja jote.Sot Korça duket shumë bosh pa frymën tënde…u prehsh në paqe!

 

Anisa Markarian

E ëmbla, e talentuara, e përkushtuara Valentina Caci. Jo vetëm Korça, por e gjithë bota artistike shqiptare është sot në zi për humbjen e saj. Ngushullimet më të sinqerta familjarëve, kolegëve, artdashësve..

 

Takim i perzemert pas shume vitesh ne Korçe, Klaudeta Riza, Valentina Caci, Bruna Borova, Petrika Riza, Merita Çoçoli….

 

Valentina Caci dhe Yllka Mujo ne Tushemisht ne inagurimin e shtatores se aktores Violeta Manushi (Teto Ollga).

 

 

&nbsp

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here