Tiranë: Teatri Kombëtar po boshatiset nga pajisjet. Flet artisti i njohur Edmond Budina.

0

 

 

Zeri i Amerikes, e vetmja shprese mediatike per shqiptaret, pasi mediat tona i ka marre lumi i korrupsionit dhe bere njesh me pushtetin grabitqare.

Mos e lini pa e hapur kete video, eshte rrenqethese per cka duan te bejne dhe monstruoze nga ana e pushtetit qe nuk po ngopen me miliarda duke rrjepur vendin….nese do ndodhi katastrofa, te gjithe artistet, ata prej verteti dhe jo zagaret pseudoartist, te lidhur me njeri tjetrin rreth teatrit zinxhir dhe po te duan te bejne kasaphane gjaku le ta provojne, do jemi atje te gjithe pa perjashtim

 

Tiranë: Teatri Kombëtar po boshatiset nga pajisjet. Flet artisti i njohur Edmond Budina.

Δημοσιεύτηκε από VOA – Zëri i Amerikës στις Πέμπτη, 18 Ιουλίου 2019

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here