Të dy humbën jetën, Lorena ndodhej në banesën e të fejuarit në Thumanë

0

 

Çifti i të rinjve ishin dy nga viktimat e tragjedisë me tërmetin që shkundi Shqipërinë në orët e para të mëngjesit të djeshëm. Almir Cara dhe Stela Steneci, janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e një godine të shembur në Thumanë, teksa banesa e tyre është shkatërruar.

 

Mësohet se Stela Steneci dhe Almiri ishin të fejuar ndërsa pabesia e natyrës ua ndërpreu jetën. Lorena jetonte vetëm me të ëmën dhe vëllanë, ndërsa dy netë më parë ndodhej në banesën e të fejuarit të saj në Thumanë.

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here