Monday, February 6, 2023

Tag: Zyliha Miloti (1946)

Zyliha Miloti (1946)

    Zyliha Miloti (1946). Aktore. Lindi ne Shkoder, me 11janar. Mbaroi liceun artistik’’Jordan Misja ‘’*, me 1965 per aktore dhe nga viti 1967 e ne...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!