Monday, October 18, 2021

Tag: Zamira Kita festoi ditëlindjen mes karantinës dhe borës në Korçë: Nga karafilat e bashkëshortit tek dedikimi i rrallë i mikeshës

Zamira Kita festoi ditëlindjen mes karantinës dhe borës në Korçë: Nga...

Aktorja dhe drejtoresha e Teatrit të Korçës ‘’Andon Zako Çajupi’’, Zamira Kita ka...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com