Tuesday, May 24, 2022

Tag: Yllka Mujo (1953)

Yllka Mujo (1953)

    Yllka Mujo (1953). Aktore. Lindi ne Tirane, me 15 tetor. Mbaroi per kanto ne liceun artistik “Jordan Misja”* dhe me pas per aktore ne...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!