Saturday, May 21, 2022

Tag: Xhemil Tagani (1945)

Xhemil Tagani (1945)

    Xhemil Tagani (1945). Aktor. Lindi ne Tirane, me 6 shkurt. Mbaroi Institutin e Larte te Arteve*, dega e drames, me 1968 dhe fill me...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!