Tuesday, October 26, 2021

Tag: Vdiq 37 vjeçe/ Sekretet dhe të pathënat e Tefta Tashkos!

Vdiq 37 vjeçe/ Sekretet dhe të pathënat e Tefta Tashkos!

      Poeti Lasgush Poradeci (1899-1987) ka qenë mjaft i kursyer në vlerësimin e artistëve bashkëkohës që i ka njohur nga afër. Kur dëgjonte këngët e sopranos...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com