Sunday, April 2, 2023

Tag: Vdekja e parodistit të Vlorës

Vdekja e parodistit të Vlorës, Muhamet Liko, Mirush Kabashi tregon amanetin...

    Kabashi ka treguar amanetin që i ka lënë Muhamet Lika para se të shkonte në Itali. Sipas tij amaneti i fundit i Metit para...

Vdekja e parodistit të Vlorës, regjisori Kulla: Pata fatin të punoja...

    TIRANË- Muhamet Lika, një nga parodistët e dashur të Vlorës u shua pak ditë më parë, duke lënë pas lot dhe dëshpërim tek miqtë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!