Monday, February 6, 2023

Tag: Vajzat tona kineaste

Vajzat tona kineaste, nga Abaz Hoxha

    Ato dhanë shëmbëllin e emancipimit dhe përkushtimit, ato dëshmuan personalitetin e gruas dhe aftësitë e saj edhe në këtë fushë të artit që u krijua...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!