Tuesday, February 7, 2023

Tag: Vaçe Zela (1939-2014)

Vaçe Zela (1939-2014)

    Vaçe Zela lindi në Lushnjë më 7 prill 1939 dhe u nda nga jeta më 6 shkurt 2014 në Bazel të Zvicrës. Ishte një këngëtare...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!