Tuesday, October 19, 2021

Tag: Tinka Kurti kujton mes lotësh aktorët e teatrit “Migjeni”

Tinka Kurti kujton mes lotësh aktorët e teatrit “Migjeni”

    Mes emocioneve dhe lotëve, aktorja e mirënjohur Tinka Kurti në 70-vjetorin e Teatrit “Migjeni” kuijtoi kolegët e saj, të cilët tashmë nuk jetojnë më....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com