Saturday, May 21, 2022

Tag: Timo Flloko i dedikon fjalët më të bukura të dashurisë

Vera Grabocka me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët më të...

    Timo Flloko është një nga aktorët dhe shkrimtarët më të dashur dhe të njohur shqiptar. Një pjesë e madhe e poezive të tij me...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!