Tuesday, October 19, 2021

Tag: Tefta rrëfen e përlotur ditën e fundit me Françesk Radin: Ra në gjumë dhe nuk u ngrit më

Tefta rrëfen e përlotur ditën e fundit me Françesk Radin: Ra...

      Bashkëshortja e Françesk Radit, Tefta Radi ka rrëfyer se si ka qenë dita e fundit pranë tij. E ftuar në emisionin ‘Soiree’, ajo e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com