Tuesday, October 26, 2021

Tag: Spektakël në rrugët e Tiranës

Spektakël në rrugët e Tiranës, tifozët krijojnë atmosferë fantastike pranë stadiumit

      Kur na ndajnë dhe pak minuta nga fillimi i ndeshjes së Shqipërisë me Francën, tifozët kanë nisur grumbullimet dhe po dhurojnë spektakël në rrugët...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com