Tuesday, October 19, 2021

Tag: ‘S’më ka paguar’

‘S’më ka paguar’, kompozitori shqiptar demaskon Ermalin dhe Orgesën: Mamaqi më...

Genti Lako, kompozitori i njërës prej kolonave zanore të “2 gisht mjaltë”, ku ka interpretuar Orgesa Zaimi,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com