Tuesday, October 26, 2021

Tag: si takoi të atin pas 48 vitesh

Historia e jetës që nuk dinit për aktoren shqiptare, si takoi...

      Është një nga aktoret më të spikatura e me më shumë role në teatër dhe kinematografi e cila pëlqehet mjaft nga publiku për to,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com