Monday, October 18, 2021

Tag: Shuhet në moshën 84-vjeçare piktori dhe arkitekti i njohur Maks Velo

Shuhet në moshën 84-vjeçare piktori dhe arkitekti i njohur Maks Velo

Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare arkitekti, shkrimtari...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com