Monday, February 6, 2023

Tag: Shpresa Bërdëllima

Shpresa Bërdëllima, një ‘petite Brigitte Bardot’ mes nesh

    Aktorja e njohur Shpresa Bërdëllima është padyshim një nga emrat më të vlerësuar të teatrit dhe kinemasë shqiptare. Me një karrierë të suksesshme ndër...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!