Tuesday, May 24, 2022

Tag: SHPRESA BERDELLIMA – FILMOGRAFIA DHE ROLET E SAJ

SHPRESA BERDELLIMA – FILMOGRAFIA DHE ROLET E SAJ

    Shpresa Bërdëllima është padyshim një nga emrat e aktoreve tona më të vlerësuara të teatrit dhe kinemasë shqiptare. Duke pasur një karrierë të suksesshme...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!