Tuesday, October 26, 2021

Tag: shfaqet “Muaj i mjaltit”

“Open Cinema” në Tiranë me 18 filma shqiptarë dhe të huaj,...

      Open Cinema” po zhvillon sezonin e tretë në vendin tonë. Një projekt, që sjell për publikun në qytete të ndryshme filma shqiptarë dhe të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com