Tuesday, May 24, 2022

Tag: sesa i vdekur me dekorata!

Vasil Vaso: Më mirë gjallë dhe pa lëvdata, sesa i vdekur...

      Intervistë me aktorin e humorit Vasil Vaso, nje nder figurat me te dashuri te humorit dhe skenes. Zoti Vasil Vaso, ju jeni një inxhinjer mekanik...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!