Sunday, April 2, 2023

Tag: Saimir Kumbaro: Si u censurua në film Mehmet Shehu dhe Kadri Hazbiu

Saimir Kumbaro: Si u censurua në film Mehmet Shehu dhe Kadri...

    Nga Leonard Veizi Njëri prej tyre, ndër 12 filmat me metrazh të gjatë që ai ka prodhuar si regjisor, është padyshim emblemë e kinemasë Shqiptare....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!