Monday, February 6, 2023

Tag: Rrëfen aktorja Marjeta Ljarja: Kur u bëra nuse e bëra vetë grimin

Rrëfen aktorja Marjeta Ljarja: Kur u bëra nuse e bëra vetë...

    Ata ngelen padyshim një nga çiftet ikonë të kinematografisë shqiptare. Bëhet fjalë për Marjeta dhe Rikard Ljarjan. E ftuar në Pasdite në Top Channel,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!