Monday, October 18, 2021

Tag: Roza (Xhuxha) Anagnosti…!

Për ty, Roza (Xhuxha) Anagnosti…!

    Nga: Xhahid Bushati Aktorja-ikonë e skenës teatrore dhe e kinematografisë Roza Anagnosti (Xhuxha), sot në moshë mbi 75-tat, ecën ashtu ngadalë, e menduar, me buzëqeshje...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com