Tuesday, February 7, 2023

Tag: rolet ishin femijet e saj

Dritero Agolli, Shtepia e Violetes ishte skena, rolet ishin femijet e...

    Violeta Manushi hodhi themelet e Teatrit Kombëtar dhe bazamentin e dashurisë për teatrin tek njerëzit”. Në këto themele, bashkë me teatrin, Violeta Manushi ndërtoi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!