Monday, November 29, 2021

Tag: Rikthehet Mira Konçi

Rikthehet Mira Konçi, shikoni sa shumë ka ndryshuar këngëtarja

    Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, kompozitori Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi që prej vitit 2017 jetojnë në Shtetet e Bashkuara të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!