Monday, October 18, 2021

Tag: Rikthehen perseri parodistët e Vlorës

Rikthehen perseri parodistët e Vlorës, këtë herë pa Metin, lot dhe...

    Lot dhe të qeshura, parodistet vlonjatë ngjitën në skenë, “Laj, thaj”, për herë të parë pa Metin. Në këto ditë që tërmeti ka troditur të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com