Sunday, April 2, 2023

Tag: regjisori Kulla: Pata fatin të punoja me të

Vdekja e parodistit të Vlorës, regjisori Kulla: Pata fatin të punoja...

    TIRANË- Muhamet Lika, një nga parodistët e dashur të Vlorës u shua pak ditë më parë, duke lënë pas lot dhe dëshpërim tek miqtë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!