Monday, October 18, 2021

Tag: regjisori Kame tregon takimet me Berishën

Kërkesat e artistëve ndër vite për teatër të ri, regjisori Kame...

“Nevoja për ndërtimin e një teatri të ri ka qenë një kërkesë e hershme e aktorëve dhe...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com