Wednesday, February 1, 2023

Tag: regjisor

Zef Bushati (1953), pedagog, regjisor, aktor i teatrit dhe kinematografise.

    Zef Bushati lindi më 11 tetor 1953 në Tirane është pedagog, regjisor, aktor i teatrit dhe kinematografise. Në vitin 1975 mbaron studimet e larta...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!