Monday, October 18, 2021

Tag: reagon ashpër aktori Alfred Trebicka: Sharlatanë të kinemasë. Janë përhapur si viruse të frikshme

Filmat nga Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku, reagon ashpër aktori Alfred...

Aktori i njohur Alfred Trebicka reagoi ashpër ndaj filmave të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com