Tuesday, May 24, 2022

Tag: Rajmonda Bulku

Rajmonda Bulku, simbol i bukurise se femres shqiptare.

    Aktorja lindi ne Tirane me 16 gusht 1958. Rrugen e artit e nisi qe kur ishte nxenese ne vitin e trete ne gjimnaz, me...

Rajmonda Bulku, e bukura e kinemasë shqiptare

    Nga fundi i viteve 1970 u shfaqën në ekranin e madh shqiptar një grup aktoresh të reja, të kulturuara dhe të pasionuara që i...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!