Tuesday, October 19, 2021

Tag: Punoi deri në fund! Gjergj Xhuvani vdes teksa po xhironte filmin më të ri në Romë

Punoi deri në fund! Gjergj Xhuvani vdes teksa po xhironte filmin...

      Regjisori dhe skenaristi i njohur Gjergj Xhuvani punoi i përkushtuar deri në momentet e fundit të jetës së tij. Qendra Kombëtare e Kinematografisë thotë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com