Monday, November 29, 2021

Tag: “Pse u largova nga Teatri Kombëtar”- aktorja Ina Gjika rrëfen puthjen me Arben Spiron: S’e pata problem

“Pse u largova nga Teatri Kombëtar”- aktorja Ina Gjika rrëfen puthjen...

    Personazhet dallojnë menjëherë, sidomos nëse janë nga ata që u pëlqen shumë media dhe prezantimi i vetes në të. Janë ata të tjerët që...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!