Wednesday, February 1, 2023

Tag: PROFESIONI I RREZIKSHEM – FILM DOKUMENTAR PER KASKADORIN BEDRI JASHARI

PROFESIONI I RREZIKSHEM – FILM DOKUMENTAR PER KASKADORIN BEDRI JASHARI

Film dokumentar kushtuar kaskadorit shqiptar Bedri Jashari. Regjia nga Mishel Koçiu dhe Jani Tane. Me pjesemarjen e Kadri Roshit, Reshat Arbana, Spartak Papadhimitri, Agim...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!