Saturday, April 1, 2023

Tag: Portret aktori/ Rabie Hyka ne filmin “Nje nate pa drite” (FOTO)

Portret aktori/ Rabie Hyka ne filmin, “Nje nate pa drite” (FOTO)

      Filmi pasqyron disa motive nga jeta dhe vepra e poetit Millosh Gjergj Nikolla (Migjeni). Ne vitet 30 kur jetoi e krijoi poeti, ne Shqiperi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!