Monday, October 18, 2021

Tag: por…

Intervista e fundit e Rikard Ljarjes: Diktatura tek unë nuk ka...

Bisedoi: Violeta Murati Ishte e vështirë biseda me aktorin Rikard...

“T’u bëftë shpirti dritë o babush”, me fjalët prekëse vajza e...

Vajza e aktorit dhe regjisorit të ndjerë, Rikard Ljarja...

Mihrije Braha: Mendojnë se jam e gjitha artificiale, por…

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, ishte e ftuar këtë pasdite në programin “Rudina” në...

Rrëfimi i rrallë i Demir Hyskjas para vdekjes: Besuam se po...

    Demir Hyskja, gjatë gjithë karrierës së tij ka luajtur rreth 60 role në skenën e teatrit dhe rreth 40 role në filma. Ky “Artist...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com