Tuesday, October 19, 2021

Tag: por fillimisht personazhi i Colit në filmin “DEBATIK” i është dhënë Koço Devoles

Me siguri nuk e dinit, por fillimisht personazhi i Colit në...

    Të gjithë e kemi parë filmin shqiptar “DEBATIK” në të cilin Coli personazhi kryesor rrëmbeu shumë zemra dhe përloti shqiptarët. Djali jetim dha jetën e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com