Monday, October 18, 2021

Tag: PËRFUNDON MOLDAVI-SHQIPËRI 0-4

PËRFUNDON MOLDAVI-SHQIPËRI 0-4, FITON DHE KOSOVA NDAJ MALIT TË ZI

    U luajt në “Stadionul Zimbru” të Chisinau takimi mes Moldavisë dhe Shqipërisë. Dueli është i vlefshëm për kualifikueset e grupit H të Euro 2020.Shqiperia...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com