Tuesday, June 28, 2022

Tag: Parodistët e Vlorës vajtojnë ikjen e Muhamet Likos

Me lot në sy dhe dhimbje në zemër, Parodistët e Vlorës...

    Mes dhimbjesh dhe lotësh të familjarëve, miqve, shokëve dhe dashamirësve të tij po i jepet lamtumira e fundit Muhamet Likos, një prej parodistëve që...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!