Friday, February 3, 2023

Tag: PARODISTET E VLORES: “HUMOR NE JETE DHE NE SKENE”

PARODISTET E VLORES: “HUMOR NE JETE DHE NE SKENE”

    "Si mbijetuam?" Rrefime nga jeta artistike e humoristeve vlonjate. Netet romantike ne bregdetin jugor te Vlores sjellin nje perqasje prej zgjimi enderror. Me terheq...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!