Wednesday, March 29, 2023

Tag: Nuk ishte thjeshtë një yll …ishte një meteor i skenës në shkëlqim

Nuk ishte thjeshtë një yll …ishte një meteor i skenës në...

    Pas Parashqevi Simakut, Eva Alikajt, Liljana Kondakçiut dhe Ndriçim Xhepës një tjetër artiste e cila ka bërë bujë në vitet `80-`90 me stilin e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!