Tuesday, October 26, 2021

Tag: “Nuk flasim më”

“Nuk flasim më”, Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve: I...

      Pas largimit të dy binjakëve, Romeo dhe Donald Veshaj nga “Al Pazar”, ka ardhur edhe reagimi i aktorit të njohur të humorit, Agron Llakaj. I...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com