Saturday, May 21, 2022

Tag: nje bukuri hyjnore

Gjyzepina Kosturi nje talent i shkelqyer ,nje bukuri hyjnore, nje yll...

    Gjyzepina Kosturi.-Soprano dramatike. Lindi në Tivar, sot e Malit të Zi, me 12 Maj 1912 dhe vdiq në Tiranë me 23 Jana 1985. Ishte...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!