Monday, November 29, 2021

Tag: NGJARJE MË E MADHE SE TAKIMET E BASHËS DHE RAMËS

‘ISHTE KRIPË HUMORI’, AGRON LLAKAJ REVOLTOHET ME MEDIAT: VDEKJA E METIT,...

    Ditën e djeshme një lajm i hidhur trishtoi të gjithë shqiptarët. Ikona e humorit, njëri nga parodistët e Vlorës, Muhamet Liko u nda nga...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!