Sunday, August 14, 2022

Tag: Ndrek Prela (1920-2011)

Ndrek Prela (1920-2011)

    Ndrek Prela. Aktor. Lindi ne Tivar te Malit te Zi, me 20 mars. Pas nje kohe emigrimi te familjes ne Argjentine, u kthye dhe...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!